Fotot e mahnitshme të Drilonit në vjeshtë

Fotoreportazh nga Kostandin Poga

Dritare.net ju fton të shijoni këtë fotoreportazh nga Kostandin Poga, duke ju ftuar ta vizitoni javën që vjen Drilonin, Kolonjën, Korçën, Valbonën, Durrësin dhe çdo qytet e fshat te Shqipërisë së bukur./dritare.net

LEXO DHE :  Leyla Moses-One: Reforma në drejtësi nuk do të dështojë

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.