Fotot e 19 vajzave që bënë çmenduri për një foto perfekte

Çdo foto në Instagram mund të fsheh një histori të çmendur dhe qesharake nga pas. Një foto r përsosur nuk e tregon se çfarë ka ndodhur në prapaskenë dhe sa përpjekje janë bërë për të marrë shkrepjen e duhur.  E njëjta gjë ndodh dhe me selfiet.

LEXO DHE :  Basha këndoi himnin e flamurit, ja montazhi që publikon Rama!

Dritare.net ka mbledhur 19 foto të vajzave që nuk kanë pasur frikë të tregojnë çfarë ndodhi në prapaskenën e realizimit të një fotoje profesionale. Shikoni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.