Fotolajm/ Bëni kujdes! Kjo grope e madhe është në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, shumë shoferë e kanë pësuar keq

Autostrada Tiranë-Durrës është lënë në mëshirë të fatit. Prej disa muaj në media është shkruar për gropat e mëdha në rrugë, por asnjë masë nuk është marrë nga Drejtoria e Rrugëve.

“Shtatë makina të dëmtuara dhe dy shoferë në spital”,- shkruan gazetari Artur Çani, referuar vetëm kësaj grope të madhe (shih foton).

 

30713084_1845409962419009_6866050666322722816_n
Bashkë me foton e vendit të rrezikshëm ai ka shkruar: “Gropa eshte pa frike 2 metra! Deri tani nuk ka as polici, as sherbim rrugor dhe asnje tabele paralajmeruese.

LEXO DHE :  20 foto ndryshe, të mbretëreshës Elizabeth II

Nga sa kam pare 7 makina janë derrmuar dhe 2 shofere shkuan per mjekim! Keqardhje eshte zemra e biznesit te Shqiperise qe paguan nje djall me taksa. Mbi 3000 sipermarrje!”./mapo.al

rruga-tirane-durres

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.