Fotoja që po bën xhiron e rrjetit/ Ja ku e gjeti ngushëllimin pas humbjes trajneri anglez!

Ndeshja e djeshme midis Anglisë dhe Kroacise pati emocione të shumta, sidomos mbas mbarimit të saj, ku lotë gezimi nga një anë, dhe lotë trishtimi nga ana tjetër u bënë bashkë shkruan dritare.net

Zhgënjimi i teknikut të anglezëve pas humbjes (2-1) me Kroacinë në kohën shtesë ishte shumë i madh. Por Gareth Southgate ka gjetur ngushëllimin pranë gruas së tij Alison dhe dy fëmijëve djallit dhe vajzës. Fotot e tyre prekëse tashmë janë shndërruar në hit në rrjet./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Laura Vorpsi bëhet nënë për herë të dytë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.