Foto/ Zhytur në ujë, e ngjitur në semafor, shihni si janë katandisur tifozët e Anglisë

Një natë më parë skuadra anglezë pësoi një humbje nga Kroacia duke u eliminuar nga Botërori Rusi 2018.

Kur të gjithë tifozët anglezë shpresonin të preknin finale e madhe, pasi ishin vetëm një hap larg saj, kroatët e kthyen festën në shtetin e tyre, pasi  fituan ndeshjen me rezultatin 2:1 pas 120 minutave lojë.

LEXO DHE :  Cakaj në Bruksel, Mogherini: Shqipëria ka nevojë për pjekuri politike

Humbjen dhe eliminimin tifozët britanikë nuk e kanë pritur aspak mirë, pasi në fotot e mëposhtme duket qartë zhgënjimi  i tyre./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.