Foto/ Vrau tre persona dhe plagosi një, autori është kryetari i PS

Kujtim Koxha, ka vrarë ditën e enjte 3 persona dhe ka plagosur një të  katërt në fshatin Shëlli të Matit.

Autori i ngjarjes së rëndë është arrestuar pak orë pas ngjarjes.

Por, autori i vrasjes së trefishtë nuk është i panjohur në zonën e tij, pasi ai është kryetari i Partisë Socialiste në Fshatin Shëlli./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama në shkurt të 2018, për UT: Nëse unë ndërhyj, do të priten koka!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.