Foto/ Vipat që provuan burgun

Yjet botërore bëjnë bujë kudo që shkojnë, për shkak të famës që ata kanë.

Por, jo të gjithëve u ka shkuar gjithçka perfekt.

Kështu, shumë nga vipat që sot njohim kanë rënë të paktën një herë në burg.

Nga Justin Biber, tek Michael Jackson , shikoni më poshtë të gjithë vipat që e kanë provuar burgun./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Shenjat më të bukura të horoskopit? Ja cilat janë

Chris Brown

Shia LaBeouf

Tiger Woods

Justin Bieber

Bill Cosby

Lindsay Lohan

Michael Jackson

Paris Hilton

James Brown

William Drayto

Nicolas Cage

Snoop Dogg

Charlie Sheen

Paul Reubens

Nicole Richie

Stephen Baldwin

Kiefer Sutherland

Gary Dourdan

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.