Foto/ Veshjet më të bukura të Princeshë Beatrice, në dasma!

Veshjet e Princeshë Beatrice, nuk janë si të Meghan Markle, apo Kate Middleton.

Ajo çfarë Beatrice vesh, nuk është e një stili universal, por e një stili unik që gjithmonë duartrokitet, sidomos në zgjedhjet e saj në dasma.  Nëse nuk na besoni që ajo ka veshje të veçanta shikoni si është veshur në disa dasma të rëndësishme.

1. Dasma e Pinc Harryt dhe Meghan Markle, 2018

princess b meghan harry wedding

 

2. Dasma e Jamie Murray Wells dhe Lottie Fry, 2014

princess b wedding

 

3. Dasma e Princit Amedeo dhe Elisabetta Maria Rosboch, 2014

LEXO DHE :  Detaje të reja/ Si u ekzekutua Jurgen Kurti, në derë të shtëpisë

princess b rome wedding

 

4. Dasma e Lady Melissa Percy dhe Thomas van Straubenzee, 2013

princess b thomas wedding

 

5. Dasma e Zara Phillips dhe Mike Tindall, 2011

princess-b-zara-wedding

 

6. Dasma e Sam Waley-Cohen dhe Annabel Ballin, 2011

princess-b-sam-waley

 

7. Dasma e Dukës dhe dukeshës së Kembrixhit, 2011

princess b wills wedding

 

8. Dasma e Peter Phillips and Autumn Kelly, 2008

princess-b-peter-philips-wedding

Këto ishin disa nga veshjet e saj më të bukura në dasma, tani le të shohim çfarë ajo do të veshë në dasmën e motrës së saj Eugenia me Jack Brooksbank, në tetor të këtij viti./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.