Foto/ Varrimi i Kacifës, grekët bllokojnë autostradën, Gjirokastër-Kakavijë

Pasi u përcoll në banesën e fundit, Kostandinos Kacifa, grekët në Bularat kanë bllokuar për disa minuta autostradën, Gjirokastër-Kakavijë. Në fotot më poshtë shihen qytetarët grekë, teksa kanë bllokuar rrugën, duke zënë të papërgatitur edhe policinë shqiptare. Pasi qëndruan për pak kohë në rrugë, grekët u larguan, dhe situata u qetësua./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Elvis Naçi i siguron 50 mijë euro për shërim, 15-vjeçari nuk merr dot pasaportën


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.