Foto unike që vetëm njëherë në jetë mund të shkrepen

Për të bërë një foto unike, nuk na duhet vetëm një  celular apo aparat, por dhe momenti i duhur. Nëse do keni fatin, dhe ju do bëni foto po aq të bukura sa këto që dritare.net ka sjellë në galerinë më poshtë. Shikojini!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  25 Fotografitë e çuditshme që duhet t'i shikoni dy herë për t'i kuptuar


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.