Foto unike, që nuk kanë asnjë lidhje me fotoshopin

Një fotografi të mirë nuk i nevojitet pozicioni i duhur, ndriçimi dhe efektet vizuale, për të bërë një foto të mirë, por vetëm një kamera dhe momenti i duhur. Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, disa foto nga fotografë profesionistë, që kanë kapur momente unike në jetën e përditshme. Shikojini./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Tensionet e protestës/ Basha: Skenar i qeverisë për të nxitur dhunë


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.