Foto/ Udhëtim në Koman

Kostandin Poga sjell për dritare.net një udhëtim maji, me tragetin e Komanit, në foto.

Shijojeni dhe të diel të mbarë!/dritare.net/

LEXO DHE :  Pakti Detar/ Ministria e Jashtme: Nuk ka marrëveshje të mbyllur mes Shqipërisë dhe Greqisë


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.