Foto/ U bë gaz i botës në Botëror, trajneri i Argjentinës tërbon sërish tifozët

Të gjithëve na ka mbetur në mendje sjellja e çuditshme e trajnerit të Argjentinës në këtë Botëror.

Horge Sampaoli u bë gaz i botës me vendimet e tij të dyshimta në ndeshjet e këtij kompeticioni duke e eliminuar ekipin në fazën e 1/8-ve. Sikur të mos mjaftonte dështimi, tani tifozët përballen me një lajm tjetër të hidhur.

LEXO DHE :  Emrat/ Deputetët e PD, pro djegies së mandateve!

Sampaoli do të qëndrojë në stolin duke u konfirmuar edhe njëherë tjetër si trajner i kombëtares shkruan starsandstripesfc.com

Ai ka një akord deri në vitin 2022 me Argjentinën dhe në rast se shkarkohet, duhet t’i paguhet 10 milionë dollarë, ndaj dhe drejtuesit kanë vendosur ta mbajnë në ekip./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.