Foto/ Trumpin s’e priti askush në Belgjikë, ja pse!

Pas mbërritjes së presidentit të SHBA-së, Donald Trump, në Belgjikë, askush nuk e priti atë në aeroport.

Trump-i mbërriti në Belgjikë bashkë me Melanien, për një vizitë zyrtare në samitin e NATO-së, në Bruksel.

Po pse askush nuk e priti Trump-in në aeroport?

Siç duket të gjithë ishin të mahnitur nga ndeshja e Francës dhe Belgjikës. Ndërkohë, Mbreti, Philip dhe Mbretëresha Matilde ishin në Shën Petersburg, për të parë finalen gjysmëfinalen mes Francës dhe Belgjikës. Kjo ka qenë edhe arseja se, pse askush nuk i priti ata në aeroport. Doemos ishte një ngjarje e rëndësishme, edhe pse për fat të keq, Belgjika u eliminua nga Botërori. K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Stilet më të bukura të rrugës nga Java e Modës, në Milano!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.