Foto/ Trafik i rënduar në aksin Vlorë-Fier policia humb gjurmët

Disa foto të ardhura në redaksinë e dritare.net tregojnë trafikun e rënduar në autostradën Vlorë-Fier.

Nga fotot duket se shoferët janë duke manovruar vetë situatën, pasi policia rrugore ka humbur “gjurmët”.

Për më shumë shihni foto:

LEXO DHE :  Jalë, qytetari i drejtohet Ramës: Ja ku i keni ndërtimet pa leje të Alban Xhillarit

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.