Foto/ Të gjithë vipat, te Joni Peci Store

Stilisti i njohur shqiptar Joni Peci, ka hapur dyqanin e tij më të ri në kryeqytet. Sigurisht veshjet e tij janë nga më të preferuarat, kështu që edhe miqtë vipa i ka të shumtë. Në inaugurimin e Joni Peci Store kanë qenë të pranishëm, klientët dhe miqtë e tij, të cilët vijnë kryesisht nga bota e artit, por pse jo edhe nga politika dhe biznesi.
Ja disa nga foto e vipave që dritare. net ka mbledhur për ju! V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Mashtronte njerëzit, Prokuroria kërkon 15 vjet burg për stomatologen Olesia Duka

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.