Foto/ Të gjitha në të bardha, ja veshjet më të bukura të javës nga mbretëroret!

Erdhëm në rubrikën më të bukur të javës, veshjet mbretërore. Duket se, kjo ka qenë java e ngjyrës së bardhë, java e paqes dhe dashurisë, pasi festuam edhe Shën Valentinin, apo e harruat? Të gjitha mbretëroret, Dukesha e Kembrixhit, Dukesha e Sussex, Mbretëresha e Spanjës, Letizzia etj, na kanë mahnitur me veshjet e tyre të bardha.

Shumë evente mbretërore janë organizuar këtë javë dhe mbretëroret na kanë treguar edhe njëherë hijeshinë dhe bukurinë e tyre. Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më të bukura nga mbretëroret këtë javë. Mos i humbisni, por mahnituni edhe ju si ne. Zbulojini në fotogalerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Të vjedhim çdo gjë, nëse diçka mbetet!

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.