Foto/ Të bukura, elegante dhe mjaft entuziaste. Tifozet ruse dhurojnë spektakël

Ka startuar Kampionati botëror i futbollit dhe ndeshja e parë mes Rusisë dhe Arabisë Saudite ka dhuruar një spektakël të madh.

Ato që kanë rënë në sy janë edhe tifozet ruse femra, të cilat janë paraqitur në shkallët e stadiumit, të bukura, elegante dhe mjaft entuziaste për kombëtaren e tyre.

LEXO DHE :  Foto/ Putini kërcen me ministren e Jashtme austriake pas martesës

Shihni fotot më të bukura të shkrepura sot të ruseve./ I.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.