Foto/ Surpriza e deputetëve për ditëlindjen e Bashës, ja çfarë i dhuroi Berisha!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha festoi ditëlindjen e 44-t këtë të martë. Kjo datë nuk është lënë mënjanë nga kolegët e tij në selinë blu.

Sapo ka mbërritur në seli, Basha është pritur nga një grup deputetësh bashkë me urimet dhe një tortë me simbolet dhe ngjyrën e PD-së. Mësohet se Basha ka marrë edhe një stilograf dhuratë nga ish-kryeministri Berisha./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Vrasja e pronarit të bujtinave në Theth, autori e qëlloi nga motoçikleta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.