Foto/ Si u veshën vipat, në festën e Vodafone!

Fuqia e Internet of Things, teknologjia që po revolucionarizon botën, po mbërrin edhe në Shqipëri. Dhe kur bëhet fjalë për inovacion, Vodafone është gjithnjë në pararojë.

Vodafone Albania ka mbledhur të gjithë vipat në një festë ku janë prezantuar një sërë produktesh inteligjente, si pjesë e paketës “Vodafone Connected”, të cilat do t’u mundësojnë klientëve të ndjehen të sigurtë, të përkujdesen për të dashurit e tyre edhe atëherë kur nuk gjenden dot pranë, të kenë kontroll mbi shtëpitë e tyre edhe kur nuk janë në shtëpi./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Si mund të shmanget rreziku dyfish që sjellin “urat xhenoveze” në Dragot dhe Lekël?

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.