Foto/  Si u vesh familja mbretërore në pagëzimin e djalit të Kate Midleton dhe princ William

Kate Middleton dhe princi William kanë pagëzuar djalin e  tyre  princin Louis në një ceremoni madhështore.

Dukesha e Kembrixh u shfaq e buzëqeshur, ndërsa mbante në krahë djalin e saj 11 javësh, jashtë Pallatit të Shën Jakobit këtë pasdite.

LEXO DHE :  Qytetarja; LSI më la pa bukë. Kryemadhi: Mu bëfshin helm nëse kam vjedhur

Në këtë ceremoni kanë marrë pjesë të gjithë anëtarët e familjes mbretërore angleze, dhe familjarë të dukeshës Kate.

Gjithashtu në ceremoni kanë marrë pjesë edhe anëtarë të familjeve të tjera mbretërore./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.