Foto/ Si ishte jeta e Kate Middleton, para se të martohej me princin Uilliam!

Para se të martohej me princin Uilliam dhe të bëhej Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ishte një grua normale. Shkonte në supermarket, vishte minifunde me xixa, dilte natën me shokët dhe shoqet e saj dhe e kalonte verën duke pritur festat emocionuese.

Natyrisht, vjen nga një familje e pasur dhe fakti se është martuar me një princ do të thotë se, Kate nuk është si gjithë të tjerat. Por disa fotografi të vjetra tregojnë se, si ishte jeta e Kate Middleton, para se të hynte në mbretëri. Për më shumë klikoni në fotogalerinë më poshtë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Nëna e Anxhelinës: Bashkëshorti i saj afgan përfundoi në spital

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.