Foto/ Shikoni sa ka ndryshuar Princ William nga viti në vit

Princ William ka lindur në vitin 1982, dhe sot është babai i tre fëmijëve dhe bashkëshorti i Dukeshës Kate Middleton.

Djali i ikoës së bukurisë, Priceshë Dianës, ka pësuar goxha ndryshimë që kur ka lindur deri më tani.

LEXO DHE :  Gurët i zënë poshtë makinën, familja angleze sheh tmerr me sy në rrugën e Komanit

Në galerinë më poshtë, dritare.net ju sjell ndryshimet që William ka pësuarnga viti në vit./E.B-dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.