Foto/ Shikoni çfarë stili të veçantë ka pasur Princeshë Margaret

Kohët e fundit bota e modës, ka marrë një kthesë drejt viteve ’50- ’60, dhe po të shikosh stilin e Princeshë Margaret, gjithmonë ka qenë e përditësuar me trende të freskëta.

Ajo gjithmonë ka ditur si të gërshetojë stilin bashkëkohor me atë mbretëror. Dritare.net ju sjell disa nga stilet më të bukura të Konteshës së Snowdon-it.  Shikoni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ceka: Jo djegies së mandateve, opozita në Kuvend! S’ka ngjashmëri mes dy datave 20 shkurt


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.