Foto/ Rihanna dhe i dashuri i saj zihen keq gjatë pushimeve

U tha para një muaji  se Rihanna ishte ndarë me të dashurin e saj miliarder, Hassan Jameel, por nuk ishte e vërtetë.

Ata nuk janë ndarë, por janë bashkë me pushime në Puerto Vallarta, Meksikë. Nga fotot e marra nga paparacët ,çifti duket shumë i tensionuar dhe po debatojnë.

Trouble in paradise? Rihanna and her on/off  billionaire boyfriend Hassan Jameel, (who she reportedly broke up with in June) appeared to be having an argument in Mexico on Friday

Having her say: The 30-year-old songstress did not look happy as she pointed her finger towards the Saudi businessman while lounging outside in the sunshine

Si duket nga fotot , këngëtarja po e fajëson për diçka të dashurin e saj, sepse i drejtohet me gisht,ndërkohë ai vetëmbrohet duke vendosur duart në gjoks.

LEXO DHE :  Merret vendimi/ Ja prerja më e re dhe më e  madhe e kartëmonedhës në vend!

On the defense: Hassan appeared to be making his case as he gestured towards his chest

Covering up: He wore a baseball cap on his head, making sure he didn't get too much sun

Në një moment Rihanna ndezi një cigare, për të qetësuar nervat, kurse biznesmeni saudit  u ngrit dhe u largua i trishtuar.

Thinking time: At one point the Ocean's 8 star smokes a cigarette as she appears to be mulling things over

Breathing space: Hassan, wearing a blue T-shirt and patterned shorts, got up and walked away from the singer looking dejected, while Rihanna posed with one leg in the air 

Menjëherë sapo ai u largua, këngëtarja u ngrit në këmbë dhe i shkoi nga pas.

Had enough: The beauty wrapped a towel around her middle as she hopped up off the bed

Epo, zënkat në një lidhje janë normale, dhe të qenit vip nuk bën përjashtim./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.