Foto/ Rastet kur Hailey Baldwin na ka treguar stilin e saj serioz

Stili Hailey Baldwin është sa i mirë, aq i padrejtë. Edhe pse ajo së shpejti do të jetë znj. Bieber, babi i saj, aktori Stephen Baldwin, vazhdon ta mbajë vajzën e tij vetë. Ajo tashmë është një fytyrë e njohur në fushatat e markave të ndryshme. Megjithatë, përkundër parimeve të saj profesionale, stili i saj e veçon atë.

LEXO DHE :  Sekretari i Përgjithshëm i KE kundër braktisjes së Parlamentit

Hailey ka aftësi të ndërmarrë hapa të rrezikshëm të modës, duke zgjedhur ngjyra të guximshme, dhe rroba të tjera jo shumë të veshura nga të tjerët. Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë disa nga veshjet më serioze të Haileyt./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.