Foto/ Rama takohet me Donald Trump, në Bruksel

Pasditen e sotme, kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar në faqen e tij zyrtare në Facebook, një foto me presidentin e Shteteve të Bashkuara të  Amerikës, Donald Trump.

Rama është takuar këtë të enjte me Trump-in në Bruksel, në samitin e NATO-s./K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Shtëpia e bosit më të madh të drogës do të shembet me tritol

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.