Foto/ Rama takohet me Donald Trump, në Bruksel

Pasditen e sotme, kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar në faqen e tij zyrtare në Facebook, një foto me presidentin e Shteteve të Bashkuara të  Amerikës, Donald Trump.

Rama është takuar këtë të enjte me Trump-in në Bruksel, në samitin e NATO-s./K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Përleshja me Cozman, Gjykata dënon Noizy-n

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.