Foto/ Rama kalon të dielën me Zahon në Surrel: Nuk ka si katuni jonë

Me sa duket këtë të dielë të gjithë drejtuesit e vendit kanë vendosur ta kalojnë me familjet e tyre. Edhe kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin social ‘Facebook’ një foto me të birin Zahon, ku duket se kanë dalë të shijojnë diellin dhe natyrën e bukur të Surrelit.

Në mbishkrim të postimit të rrjetin social “Facebook” Rama shkruan se nuk ka si katuni jonë. “Kopenhageni ka Noma, Londra ka Zuma, Roma ka Pergola, Tirona ka IL Gusto, Padam, Mullixhiu e plot akoma, po ama katuni jonë, Surreli, ka Rexhekri dhe s’ka si katuni jonë,” shkruan Rama në “Facebook”. Ndërkohë që më herët ju kemi treguar se edhe Ilir Meta e Luzim Basha, këtë të dielë kanë preferuar të largohen nga kryeqyteti.V.D/ Dritare.net/

LEXO DHE :  Ja pse disa vajza magjepsin gjithmonë me veshjet e tyre!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.