Foto/ Rama dhe Bushati, me tren drejt Brukselit

Ditën e sotme kryeministri i vendit, Edi Rama pritet të marrë pjesë në samitin e NATO-s në Bruksel së bashku me ministrin e Punëve të Jashtme, Ditmir Bushatin.

Sot, pas përfundimit të samitit në Londër, kryeministri Rama dhe Bushati janë nisur drejt Brukselit me tren, që nga Londra.

LEXO DHE :  Sulmet kibernetike po fundosin kompanitë Gjermane

Përmes një fotoje të publikuar nga “Albanian Goverment”, (Qeveri shqiptare), shihet Rama dhe Bushati teksa janë duke udhëtuar drejt Brukselit me tren.

Poshtë fotos shkruhet: “Rrugës për Samitin e NATO-s në Bruksel, pas një dite produktive në Samitin e Londrës.”

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.