Foto/ Punimet në bulevard, Vlora po bëhet nga e para

Vlorë, pas përfundimit të Lungomares, punimet vazhdojnë në çdo cep të qytetit. Fotot më poshtë janë marrë në bulevardin e Vlorës, i cili po ndërtohet i gjithi nga fillimi. Në verë pakkush do e njohë qytetin, që po del në dritë siç thonë në vonjatët./ Dritare.net/

LEXO DHE :  Nicki Minaj kapet me Kylie Jenner dhe Stormin, ja arsyeja e çuditshme!


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.