Foto/ Prezantuesi i Top Channel martohet me një mashkull

Me siguri të gjithë e kujtoni edicionin e fundit të “Top Select”, emisioni i muzikës i prezantuar nga katër të rinj. Kiara Tito, Ardit Murataj, Liesa Haxhiasllani dhe Mishel Rrena shoqëruan çdo pasdite publikun shqiptar duke i njohur me të rejat më të fundit të muzikës dhe duke mbajtur diskutime interesante me njëri-tjetrin gjatë minutave të transmetimit.

Pas përfundimit të programit, secili prej prezantuesve mori drejtimin e tij në media apo diku tjetër dhe dy djemtë janë shfaqur më pak se vajzat në ekran. Xing.al ka zbuluar se njëri prej tyre, Mishel Rrena është larguar së fundmi nga Shqipëria dhe ka nisur një jetë të re jashtë vendit.

LEXO DHE :  Parisi fik dritat e Kullës Eiffel, në nderim të viktimave të Sri Lankës

Ai ka pranuar hapur prirjen e tij seksuale dhe është martuar me një mashkull, me të cilin ka publikuar herë pas here foto në profilin e tij në Instagram. Më poshtë mund të shihni foto nga ceremonia e tyre martesore, të cilën e kanë mbajtur në Londër./xing.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.