Foto/ Përfiton nga protesta e studentëve, rrjetet sociale ironizojnë politikën

Studentët e Tiranës, dhe të rretheve kanë zhvilluar këtë të enjte një protestë, ku kërkojnë uljen e tarifës së studimit. Ndërkohë protesta e tyre është kthyer në meme në rrjetet sociale, me të cilat ironizojnë politikën që përpiqet të përfitojë nga ata. Në fotogalerinë më poshtë, keni disa meme për protestën e studentëve./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Sulmet në Sri Lanka, në total 290 të vdekur


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.