Foto/ Përcillet për në banesën e fundit familja 5 anëtarëshe nga Kosova

Janë përcjellë për në banesën e fundit 5 anëtarët e familjes  nga komuna e Suharekës të cilët ndërruan jetë pas një aksidenti e makinë të dielën.

Albesa Sadikaj, 4 vjece, Erjon Sadikaj 6 vjeç, bashkë me nënën Albesën, babain Jetonin e gjyshen Hidajete Sadikajn, u varrosën në orën 16 të ditës së martë në varresat e fshatit Sopijë të Suharekës.

LEXO DHE :  Ja kush është drejtuesi i ri i Prokurorisë së Apelit të Krimeve të Rënda!


Familja e cila kishte ardhur nga Zvicra për të kaluar pushimet në Kosovë, u shua të dielën pas një aksidenti automobilistik, në vendin ku 29 vite më parë 3 anëtarë të terë të familjes humbën jetën./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.