Foto për të mos u humbur/ Njihuni me 20 njerëzit më unikë në botë

Ngjyra e ndryshme në dy sytë, njëra dorë më e vogël se tjetra, lëkura me dy ngjyra, shenja të veçanta në trup, janë vetëm disa tipare që zotërojnë njerëzit më unikë në botë.

LEXO DHE :  Basha kundër Berishës: Do të hyjmë në zgjedhjet vendore

Ata janë të ndryshëm, por i bashkon unikja.

Shihni fotot më poshtë, për të  njohur 20 personat më unikë në botë./ I.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.