Foto/ Pas tradhtisë, vajza bashkon Khloe Kardashianin dhe Tristan Thompson

Festa e datëlindjes së True ka bërë bashkë mamin dhe babin, Khloe Kardashianin dhe Tristan Thompsonin.  Ylli 34-vjeçar dhe 28-vjeçari qëndronin larg njëri-tjetrit, ndërsa i këndonin ‘Gëzuar datëlindjen!’ vajzës së tyre.

Megjithëse, Tristan e tradhtoi me miken e Kylie Jenner, Jordyn Woods më 19 shkurt, duket se mes tij dhe Khloes ka mbetur një miqësi, vetëm për hir të vajzës së tyre./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Monsinjor Massafra: Për situatën në vend, nuk mund të fajësohet komunizmiPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.