Foto/ Nuk dinin të përdornin fotoshopin, dhe ky ishte rezultati!

Fotoshopi është një nga mjete më të mira për të krijuar foto të përsosura. Nëse di ta përdorësh është në rregull, por kur nuk di fotot tuaja mund të bëhen objekt talljeje. Dritare.net ju sjell 13 fotoshope qesharake, me përpjekje për të dalë mirë, por rezultati përfundimtar ishte i dështuar. Shikoni galerinë më poshtë për fotot./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ekzekutimi i Marvi Mihalit, prokurori zbulon numrin e vërtetë të autorëve  

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.