Foto/ Njihuni me të burgosurat më të bukura

Një profil në instagram ka mbledhur fotot e krimineleve më të bukura.

Ato shfaqen nëpër fotot e policisë, herë të buzëqeshura e herë serioze.

Në fotot e mëposhtme mund të shikoni vajza që janë dënuar me burg, disa për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur, disa për vjedhje dhe disa edhe për krime të rëndë./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Kurban Bajrami/ Besimtarët myslimanë falin namazin në sheshin SkënderbejLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.