Foto/ Njihuni me kafshët më të famshme të Botërorit

Tanimë është bërë modë që çdo botëror, kafshët e ndryshme të bëjnë parashikimet e tyre për fituesit e ndeshjeve.

Në vitin 2014 u bë i njohur një oktapod i cili arriti të parashikonte saktë disa ndeshje, dhe padyshim ishte oktapodi më i famshëm.

LEXO DHE :  Video/ Rama: Shihni pamjet nga mozaiku në Vilën me Impluvium, Apoloni!

Por  edhe këtë vit, kafshët nga macja, tek tigri, dhelpra e papagalli kanë bërë parashikimet e tyre./ I.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.