Foto/ Një parashikim ndryshe për fituesin e botërorit

 

Shfletoni galerinë më poshtë për të parë një parashikim ndryshe dhe mjaft interesant, se kush do të jetë fituesi i Botërorit Rusia 2018./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Kryemadhi gjen zëvendësuesin e Ballës për Parlamentin Evropian


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.