Foto/ Një parashikim ndryshe për fituesin e botërorit

 

Shfletoni galerinë më poshtë për të parë një parashikim ndryshe dhe mjaft interesant, se kush do të jetë fituesi i Botërorit Rusia 2018./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Pakti detar/ Bushati: Këtë javë takohem me Kotzias, Meta në dijeni për çdo gjë


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.