Foto/ Nga Ronaldo tek Armani e Mesi, shikoni hotelet luksoze të vipave

Ata janë të famshëm, por sigurisht kanë zgjedhur që paratë e tyre t’i investojnë në biznes, konkretisht në fushën e hotelerisë.

Më poshtë mund të shihni disa nga hotelet më luksoze, pronarë të së cilëve janë vipat e njohur./I.M- Dritare.net

Cristiano Ronaldo. Pestana CR7 Hotel (Portugali)

 

LEXO DHE :  PSG shpallet zyrtarisht kampion, pa nisur ende ndeshjen finale

Robert De Niro. Greenwich Hotel (USA)

 

 

Robert Redford. ‘Sundance Mountain’ Resort (USA)

 

 

Lionel Messi. MiM Sitges (Spanjë)

 

Giorgio Armani. Armani Hotel (Dubai)

Gloria Estefan. Costa d’Este Beach Resort (USA)

Francis Ford Coppola. Pallati Margerita (Itali)

David Copperfield. Musha Cay (Bahamas)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.