Foto/ Në lidhje prej vitesh, Vis Bajraktari publikon foto me Lori Hoxhën

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë në një lidhje prej shumë vitesh, por janë treguar gjithmonë të rezervuar për romancën e tyre. Si rrallëherë, partneri i trashëgimtares së ‘Top Media’ ka publikuar një foto të të dyve me një dedikim shumë të veçantë për të.

“Kur të shoh ty, zemra ime rreh fortë”,-shkruan Visi. Foto në fjalë duket se është shkrepur gjatë një udhëtimi. Lori është e ulur dhe në prehrin e tij dhe e përqafon duke i kthyer momentet e të dyve, në romantike. Rrallë e për mall, por fotot e tyre ia dalin gjithmonë të tërheqin vëmendje, për gjithë dashurinë që transmetojnë./dritare.net

LEXO DHE :  Monsinjor Massafra: Për situatën në vend, nuk mund të fajësohet komunizmi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.