Foto/ Ndeshje me vete mes grave të futbollistëve të Anglisë dhe Suedisë në stadium

Ndeshja Angli-Suedi ka dhuruar një dyluftim të zjarrtë  jo vetëm në fushë por edhe jashtë saj. Gratë e futbollistëve kanë bërë tifo për ta duke bërë dhe kështu një garë mes tyre, se kush e fitoj ndeshje e pamë, por kush skuadër i ka graë e futbollistëve tifozet më të zjarrta këtë se dimë. V.D/Dritare.net

LEXO DHE :  Aksident/ Humb jetën i riu shqiptar, plagosen 4 të tjerë në Itali

 

 

 

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.