Foto/ Ndeshje me vete mes grave të futbollistëve të Anglisë dhe Suedisë në stadium

Ndeshja Angli-Suedi ka dhuruar një dyluftim të zjarrtë  jo vetëm në fushë por edhe jashtë saj. Gratë e futbollistëve kanë bërë tifo për ta duke bërë dhe kështu një garë mes tyre, se kush e fitoj ndeshje e pamë, por kush skuadër i ka graë e futbollistëve tifozet më të zjarrta këtë se dimë. V.D/Dritare.net

LEXO DHE :  Spiropali i përgjigjet Bashës për mandatet: Nuk do t'i merrni më rrogat për ta ndotur Parlamentin

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.