Foto/ Mos e merrni kaq seriozisht make up-in!

Flitet se, bukuria do të shpëtojë botën. Ndonjëherë bukuria bashkohet me humorin dhe së bashku krijojnë një mal me të qeshura.

Dritare.net ka sjellë për ju disa foto dhe meme rreth produkteve kozmetike dhe make up-it që disa femra bëjnë. Jini të sigurt që janë kryeveprat e rrjetit./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Fotografi shqiptar apel për Holtën: Të ndalojmë shkatërrimin e këtij monumenti

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.