Foto/ Mos e humbisni reagimin e gjermanëve pas humbjes së ndeshjes  

Një natë më parë Gjermania ka humbur ndeshjen me Meksikës me rezultatin minimal 0:1.

Sigurisht humbja e ndeshjes ka zhgënjyer ekipin gjerman, por tifozët në stol janë ndjerë të trishtuar.

Më poshtë gjeni reagimet që nuk duhen humbur të tifozëve gjermanë pas ndeshjes./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Hani një lugë sheqer çdo ditë para se të shkoni në punë, ja pse!


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.