Foto/ Miley Cyrus fshin të gjitha postimet në Instagram

Është gati fillimi i një vikendi të ri, dhe ndoshta, me shumë gjasë edhe fillimi i një epoke të re për Miley Cyrus e cila ka fshirë të gjitha postimet në llogarinë e saj në Instagram.

Disa nga 76 milionë fansat e saj në këtë rrjet social filluan ta vërenin se numri i fotografive të këngëtares kishte filluar të zvogëlohej vazhdimisht.

LEXO DHE :  Videoja intime/ Lirohet polici Berhan Bajrakurtaj

Por mëngjesin e ditës së sotme, i gjithë ‘albumi’ i mijëra postimeve është zhdukur krejtësisht.

Megjithatë, ajo ka lënë disa nga ‘storiet’ e Instagramit – që megjithatë na bën që të mos mund të themi se Cyrus e ka mbyllur krejtësisht ‘marrëdhënien’ me Instagramin./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.