Foto/ Madonna feston 60-vjetorin e lindjes

Madonna, Mbretëresha e Popit, siç duket për të festuar 60-vjetorin e lindjes së saj, ka zgjedhur të udhëtojë drejt ish-qytetit perandorak, Marrakech, në Marok.

Këtë fakt e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes një postimi në Facebook dhe Instagram.

“Duke ecur nëpër labirintin e Medinës gjatë thirrjes për lutje.”, -shkruan këngëtarja në postimin e saj.

Ajo ka postuar një video të “ditëlindjes, magjisë, aventurës” në rrugicat labirintane të tregut antik të qytetit, informon dritare.net

LEXO DHE :  Çdo problem ka një zgjidhje, këto foto qesharake e tregojnë!

Ndërkohë, të martën, Madonna ka postuar në Instagram një fotoportret, teksa është mbuluar me bizhuteri ‘Berber’ dhe shkruan: “Sot unë kam vënë C A K E në kokën time!”

 

Për të shënuar ditën, Madonna ka nisur një koleksion për shoqatën e  bamirësisë “Raising Malawi”, në mbështetje të jetimëve dhe të pastrehëve./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.