Foto/Lot, gëzim dhe spektakël, momentet më të mira të Kupës së Botës

Tanimë Kupa e Botës ka hyrë në një fazë mjaft interesante, pasi sot në orën 16:00 starton ndeshja mes Uruguait dhe Francës e vlefshme për çerekfinale, ndërsa në orën 20:00 luhet Brazil-Belgjikë.

LEXO DHE :  Forca e Sigurisë së Kosovës parakalon për herë të parë

Kupa e botës ka dhuruar spektakël, gëzime dhe shumë lot gjatë gjithë javëve që është luajtur.

Në fotot më poshtë gjeni momentet më të bukura të kampionatit deri më tani./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.