Foto/ Lajmëroni menjëherë policinë nëse e shihni këtë grua

Policia e Durrësit ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të gjetur një grua e cila është zhdukur nga banesa e saj.

Edlira Rushitin 48 vjeçe, banuese në lagjen nr. 13 Plazh Durrës, e cila është larguar nga banesa pasditen e sotme rreth orës 16:00 dhe nuk është kthyer më.

Është rreth 1,65 cm e gjatë, me flokë të zeza, të shkurtra dhe ka të veshur një bluzë dhe pantallona ngjyrë të zezë.

LEXO DHE :  Flet berberi i Ramës në Dhërmi: Më tha do të të bëj reklamë, mund të kishte lënë bakshish më të majmë

Familjarët kanë deklaruar se shtetasja e mësipërme vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Në rast identifikimi të saj, jeni të lutur të telefononi në numrin 0694110217./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.