Foto/ Ky është autori i vrasjes së 8 personave në Selenicë

Personi që shihni në foton më poshtë, është 24-vjeçari  Ridvan Zykaj i cili ka vrarë 8 persona në fshatin Resulaj të Selenicës në Vlorë.

Policia tanimë ka konfirmuar 8 persona të vdekur, duke u bërë kjo ngjarje ndër më të rëndat kriminale në vendin tonë.

LEXO DHE :  Majlinda Bregu hap dyert e shtëpisë, për kamerat e 'My Living'

Mësohet se konflikti ka nisur pas disa problemeve mes dy familjeve në këtë fshat.

Forca të shumta të policisë janë nisur drejt fshatit, dhe autori është shpallur në kërkim./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.