Foto/ Kush është Genci Caci, viktima e dytë e atentatit në Durrës!

Genci Caci, nga Vlora ndërroi jetë këtë të mërkurë pas atentatit me armë të ndodhur një natë më parë, në Durrës. I vrarë në vend mbeti edhe shoku i Cacit, Edison Harizaj. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar në zonën e plazhit në Durrës, në vendin e njohur si ‘Rruga e Çamëve’. Ndërkohë nga një foto e marrë nga ‘Balkanweb’, shihet se kush është viktima e atentatit të mbrëmjes së kaluar, Genci Caci, i cili ndërroi jetë  në spitalin e Traumës./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Alarmi. Insektet në rritje/ Evropa po rrezikon përhapjen e sëmundjeve tropikale

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.